Domovská stránka > Jazykové slovníky, učebnice > Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky
Obálka k Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky

Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky

Titul tvoří: učebnice, 2 audio CD, CD-ROM
Rozebráno

Jazyková úroveň

A1 - A2/B1

Jedinečný komplet učebnice, audionahrávek a interaktivního učitele zastoupeného počítačovým výukovým programem je určen začátečníkům až středně pokročilým. Komplet poskytuje důkladné osvěžení, utří…

Číst více

Běžná cena: 999 Kč

O knize

Jedinečný komplet učebnice, audionahrávek a interaktivního učitele zastoupeného počítačovým výukovým programem je určen začátečníkům až středně pokročilým. Komplet poskytuje důkladné osvěžení, utřídění, upevnění a rozvíjení znalostí angličtiny. Svého uživatele spolehlivě dovede až na úroveň pokročilý, respektive „samostatný uživatel cizího jazyka“ podle doporučení Rady Evropy.Učebnice Angličtina (nejen) pro samouky se vyznačuje promyšlenou, metodicky dokonalou koncepcí. Veškerá učební látka je tu nejen záměrně prezentována v malých a neustále procvičovaných dávkách, ale sama struktura každé lekce vás přirozeně vede od prvních dialogů nebo textů až k závěrečným souhrnným cvičením.
Učebnici doprovázejí dvě audio CD s nahrávkami hlavních textů, dialogů a všech výslovnostních a poslechových cvičení.Součástí kompletu je dále počítačový program Talk to Me, jehož hlavní síla spočívá v interaktivním nácviku výslovnosti a pohotového aktivního vyjadřování. Program vás vtáhne do běžných, každodenních situací a pomůže vám, abyste si bez ostychu nacvičili reakce v rozhovoru s rodilými mluvčími. Program vás dále podpoří při upevňování a rozvoji slovní zásoby a základních znalostí mluvnice.Do kompletu je vložena metodická příručka, která radí, jak si počínat, aby učení s kompletem bylo co nejefektivnější.Jak v učebnici, tak v počítačovém programu je začleněn propracovaný systém hodnocení vašich znalostí. Učebnice jednak nabízí v závěru každé lekce test a hodnocení získaných znalostí, jednak s vámi po každé páté lekci v oddíle Opakování zopakuje veškerou probranou látku. Program zase pečlivě zaznamenává vaše výkony, průběžně je vyhodnocuje a upozorňuje na případná slabší místa.Komplet je vynikající pomůckou pro začátečníky a středně pokročilé, kteří se učí anglicky sami nebo s učitelem.

Jazyková úroveň

A1 - A2/B1

Začátečník - Obeznámený začátečník / Mírně pokročilý

Vydání*: 1.
Datum vydání: 2006
ISBN: 80-7335-081-5
EAN: 9788073350819

Odběr novinek

Uveďte svůj email a jako první se dozvíte o právě vydaných knihách a mimořádných nabídkách.

Uvedením svého emailu souhlasíte s odběrem newsletteru, který odesíláme maximálně dvakrát týdně.
O vaše data se staráme v rámci Pravidel ochrany osobních údajů.

Proč právě Leda?

Tradičně nejvyšší kvalita
Ušetříte

20% sleva pro členy klubu Leda

Doprava zdarma

Doprava pro členy klubu Leda při nákupu nad 1000 Kč zdarma

Široký výběr jazyků

Najdete u nás tituly pro 30 jazyků

Kvalita

Na trhu jsme již 27 let

LEDA CZ
“25 nejlepších knih každý rok. Víc jich nepotřebujete”
';