0 POLOŽEK
0 Kč
Zbývá 1500 Kč do dopravy Zdarma
Nacházíte se » Leda.cz - úvod » Jazykové slovníky, učebnice » Angličtina - komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky
Obálka k Angličtina - komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky
Titul tvoří: učebnice, 3 audio CD, CD-ROM
Rozebráno
Běžná cena: 999 Kč

(Cena je včetně 10 % DPH)

Jedinečný komplet učebnice, audionahrávek a interaktivního učitele zastoupeného počítačovým výukovým programem je určen těm, kdo se s výukou angličtiny setkávají poprvé, případně dosud nedosáhli kýženého pokroku s jinými učebními materiály.Komplet poskytuje důkladný nácvik všech dovedností, které jsou třeba pro ovládnutí pevných základů prvního světového jazyka.
V učebnici Angličtina pro (věčné) začátečníky je učivo záměrně prezentováno v malých dávkách pomocí kroků (Steps) a klade se důraz na jeho upevňování. Struktura každé lekce vás vede přirozeně od prvních dialogů až po závěrečná opakovací cvičení.
Učebnici doprovázejí audio CD s nahrávkami úvodních textů, resp. dialogů a s poslechovými a opakovacími cvičeními. Na třetím CD jsou uloženy všechny nahrávky ve formátu MP3.Součástí kompletu je dále počítačový program Angličtina – začínáme! z řady Simple Language, v němž si podle svého přání můžete zvolit volnou výuku (v ní si sami vybíráte činnosti, a tedy i náplň studia, řízenou výuku (pevně stanovený průběh učení zde vychází z vámi předem stanovených cílů výuky a z vašich časových možností nebo dynamickou výuku (ta průběžně sleduje vaše pokroky a přizpůsobuje učení vašim aktuálním potřebám).
Do kompletu je vložena metodická příručka, která radí, jak si počínat, aby učení s kompletem bylo co nejefektivnější.Jak v učebnici, tak v počítačovém programu je začleněn propracovaný systém hodnocení vašich znalostí. Učebnice v oddíle Opakování s vámi po každé třetí lekci zopakuje veškerou probranou látku. Program zase pečlivě zaznamenává vaše výkony, průběžně je vyhodnocuje a upozorňuje na vaše slabá místa.Komplet je vynikající pomůckou pro úplné a tzv. věčné začátečníky, kteří se učí anglicky s učitelem nebo sami.

Jazyková úroveň

ZačátečníkObeznámený začátečníkMírně pokročilýStředně pokročilýPokročilýVelmi pokročilý
Vstupní úroveňA1 A2 B1 B2 C1 C2
Výstupní úroveňA1 A2 B1 B2 C1 C2
Vydání*: 1. | Datum vydání: 2006 | ISBN: 80-7335-082-3 | EAN: 9788073350826
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, Sberbank, QR platba
logo LEDA