Domovská stránka > Jazykové slovníky, učebnice > Angličtina - komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky…
Obálka k Angličtina - komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky

Angličtina - komplexní rychlokurs pro úplné začátečníky

Titul tvoří: učebnice, 3 audio CD, CD-ROM
Rozebráno

Jazyková úroveň

A1/A2 - B1

Jedinečný komplet učebnice, audionahrávek a interaktivního učitele zastoupeného počítačovým výukovým programem je určen těm, kdo se s výukou angličtiny setkávají poprvé, …

Číst více

Běžná cena: 999 Kč

O knize

Jedinečný komplet učebnice, audionahrávek a interaktivního učitele zastoupeného počítačovým výukovým programem je určen těm, kdo se s výukou angličtiny setkávají poprvé, případně dosud nedosáhli kýženého pokroku s jinými učebními materiály.Komplet poskytuje důkladný nácvik všech dovedností, které jsou třeba pro ovládnutí pevných základů prvního světového jazyka.
V učebnici Angličtina pro (věčné) začátečníky je učivo záměrně prezentováno v malých dávkách pomocí kroků (Steps) a klade se důraz na jeho upevňování. Struktura každé lekce vás vede přirozeně od prvních dialogů až po závěrečná opakovací cvičení.
Učebnici doprovázejí audio CD s nahrávkami úvodních textů, resp. dialogů a s poslechovými a opakovacími cvičeními. Na třetím CD jsou uloženy všechny nahrávky ve formátu MP3.Součástí kompletu je dále počítačový program Angličtina – začínáme! z řady Simple Language, v němž si podle svého přání můžete zvolit volnou výuku (v ní si sami vybíráte činnosti, a tedy i náplň studia, řízenou výuku (pevně stanovený průběh učení zde vychází z vámi předem stanovených cílů výuky a z vašich časových možností nebo dynamickou výuku (ta průběžně sleduje vaše pokroky a přizpůsobuje učení vašim aktuálním potřebám).
Do kompletu je vložena metodická příručka, která radí, jak si počínat, aby učení s kompletem bylo co nejefektivnější.Jak v učebnici, tak v počítačovém programu je začleněn propracovaný systém hodnocení vašich znalostí. Učebnice v oddíle Opakování s vámi po každé třetí lekci zopakuje veškerou probranou látku. Program zase pečlivě zaznamenává vaše výkony, průběžně je vyhodnocuje a upozorňuje na vaše slabá místa.Komplet je vynikající pomůckou pro úplné a tzv. věčné začátečníky, kteří se učí anglicky s učitelem nebo sami.

Jazyková úroveň

A1/A2 - B1

Začátečník / Obeznámený začátečník - Mírně pokročilý

Vydání*: 1.
Datum vydání: 2006
ISBN: 80-7335-082-3
EAN: 9788073350826

Odběr novinek

Uveďte svůj email a jako první se dozvíte o právě vydaných knihách a mimořádných nabídkách.

Uvedením svého emailu souhlasíte s odběrem newsletteru, který odesíláme maximálně dvakrát týdně.
O vaše data se staráme v rámci Pravidel ochrany osobních údajů.

Proč právě Leda?

Tradičně nejvyšší kvalita
Ušetříte

20% sleva pro členy klubu Leda

Doprava zdarma

Doprava pro členy klubu Leda při nákupu nad 1000 Kč zdarma

Široký výběr jazyků

Najdete u nás tituly pro 30 jazyků

Kvalita

Na trhu jsme již 27 let

LEDA CZ
“25 nejlepších knih každý rok. Víc jich nepotřebujete”
';