0 POLOŽEK
0 Kč
Zbývá 1500 Kč do dopravy Zdarma
Nacházíte se » Leda.cz - úvod » Způsoby platby

V objednávce si můžete vybrat jeden z uvedených způsobů platby:

1) Dobírka (Česká pošta)

Tento způsob není možný pro objednávky do zahraničí.

2) Běžný bankovní převod

na váš e-mail uvedený v objednávce zašleme zálohovou fakturu. Po připsání příslušné částky na náš účet Vám bude zboží odesláno.

3) Hotově

při osobním odběru v našich provozovnách v Praze nebo Příbrami. V souvislosti se zavedením EET nelze tímto způsobem uhradit software. Emailem vás kontaktujeme o možnostech vyzvednutí zboží.

4) Platební brána ThePay

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ThePay, která ho přesměruje na internetové bankovnictví. Plátce prostřednictvím internetbankingu odešle platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ThePay.cz, s.r.o. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Ceny za doručení v ČR

Běžná cena za poštovné a balné

Poštovné a balnédo 1500 Kčnad 1500 Kč
Česká pošta110 Kčzdarma
Česká pošta - dobírka 130 Kčzdarma

Cena poštovného a balného pro členy klubu LEDA

Poštovné a balnédo 1000 Kčnad 1000 Kč
Česká pošta95 Kčzdarma
Česká pošta - dobírka 115 Kčzdarma

Cena za doručení mimo ČR

Poštovné dle sazeb České pošty.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, Sberbank, QR platba
logo LEDA