Nacházíte se » Leda.cz - úvod » Jazykové slovníky, učebnice » Angličtina ihned k použití JAZYKOVÝ AKTIVÁTOR
Obálka k Angličtina ihned k použití JAZYKOVÝ AKTIVÁTOR
Akce měsíceNovinkaSkladem
Původní cena229 Kč
Ušetříte68 Kč (30 %)
Cena dnes161 Kč

(Cena je včetně 10 % DPH)

Příručka obsahuje 18 kapitol, které pokrývají všechny základní tematické okruhy z oblasti běžného styku s cizinci, ať už turistického, společenského nebo obchodního. Osvojit si z ní můžete celkem asi 3000 vět a větných úseků a 5000 slov a slovních spojení. Příručka je určena jako pomocný materiál pro výuku jazyka, využijete ji ovšem i k okamžité přípravě na setkání s cizinci a také během pobytu v cizině. Předpokládá se pouze základní znalost gramatiky, jejíž stručný přehled spolu s přehledem výslovnosti se nachází v úvodní části příručky. S publikací můžete pracovat buď zcela systematiky, nebo si zvolíte téma podle okamžité potřeby. Práci s knihou usnadňuje barevná grafická úprava, snadné vyhledávání umožňuje rejstřík, který příručku uzavírá. Součástí příručky jsou dvě audio CD s nahrávkami nejdůležitějších výrazů, vět a dialogů.

Učebnice je určena studentům v kurzech a na školách, ale i samoukům. Ve stupnici podle Evropského jazykového rámce ji doporučujeme zájemcům od úrovně A1 (začátečníci) až po B2 (středně pokročilí).

Vydání*: 1. Titul tvoří: kniha a 2 audio CD | Datum vydání: 2015 | Vazba: měkká | Formát: A5 | ISBN: 978-80-7335-092-5 | EAN: 9788073350925

DALŠÍ TITULY OD TOHOTO AUTORA

logo LEDA