0 POLOŽEK
0 Kč
Zbývá 1500 Kč do dopravy Zdarma
Nacházíte se » Leda.cz - úvod » Beletrie-literatura » Nebezpečná laskavost (PAPERBACK)
Obálka k Nebezpečná laskavost (PAPERBACK)
Darcey Bell
překlad Alžběta Slavíková Hesounová, Vlasta Hesounová
NovinkaSkladem
Běžná cena 278 Kč

Cena pro členy KLUBU LEDA: 195 Kč
Můžete ušetřit: 83 Kč (30 %)

(Cena je včetně 10 % DPH)

JE JEJÍ NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA,
SVĚŘILY SI VŠECHNA SVOJE TAJEMSTVÍ.
JENOM JEDNO NE…

Emily je okouzlující žena s oslnivou kariérou v módním oboru a s pohledným manželem Seanem tvoří pár, kterému leckdo závidí. Zároveň je zodpovědná a milující matka. Její kamarádka Stephanie, jejíž manžel před několika lety tragicky zahynul při autonehodě, se stará o malého syna a úzkostné pocity ventiluje na svém blogu určeném komunitě matek s malými dětmi.
Všechno začalo drobnými laskavostmi. “Mohla bys vyzvednout Nickyho ze školy?” prosila Emily už několikrát svoji nejlepší kamarádku. A Stephanie je pokaždé ráda, že může být přítelkyni užitečná.

Jednoho dne si ale Emily pro syna nepřijde, nezvedá mobil, neodpovídá na textovky. Nejistota trvá několik měsíců, až se v jezeře najde tělo utonulé ženy, kterou policie identifikuje jako Emily. Případ je uzavřen jako sebevražda… jenomže Stephanie náhodou narazila na důvod k pochybnostem a nejistota ji svírá čím dál naléhavěji. Neví Sean o Emilyině zmizení víc, než přiznává? Jak dobře znala svoji nejlepší kamarádku? Co ví o jejím dřívějším životě? Neudělala chybu, když se jí svěřila s tím, na co by ze své minulosti nejraději zapomněla? Co když se za kamarádstvím skrývá záludný, detailně promyšlený ďábelský plán?

ZNÁ VŠECHNA VAŠE TAJEMSTVÍ... A PROTO MŮŽE BÝT NEBEZPEČNÁ

"Mimořádně sugestivní thriller s překvapivým závěrem. Dejte si pozor, komu se svěřujete!"
– NEW YORK JOURNAL OF BOOKS

"Napínavý příběh plný malých špinavých lží, manipulací a tajemství."
– LIBRARY JOURNAL

"Přitažlivý, zneklidňující thriller... Děj nabývá čím dál zlověstnějších dimenzí a záhadný, podivný příběh poskytuje maximum napětí."
– TORONTO STAR

"Debutující autorka bravurně stupňuje napětí v příběhu, jehož epizody následují jedna za druhou stejně nevyhnutelně, jako nám při čtení tuhne krev v žilách."
– BOOKLIST

Vydání*: 1. | Datum vydání: říjen 2018 | Vazba: měkká | Stran: 352 | Formát: 155x230 mm | ISBN: 978-80-7335-567-8 | EAN: 9788073355678

DALŠÍ TITULY OD TOHOTO AUTORA

Zobrazit všechny tituly autora: Darcey Bell
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, Sberbank, QR platba
logo LEDA