Domovská stránka > Beletrie-literatura > Fleishman má průšvih
Obálka k Fleishman má průšvih

Fleishman má průšvih


edice: ASPER
Připravujeme

Rachel, která vyrůstala bez prostředků a bez blízké rodiny, se vydává vstříc životu, o kterém od dětství snila – vstříc jasné a zářivé vizi ve znamení sňatku s lékařem Tobym, člověkem zvyklým na hmo…

Číst více

O knize

Rachel, která vyrůstala bez prostředků a bez blízké rodiny, se vydává vstříc životu, o kterém od dětství snila – vstříc jasné a zářivé vizi ve znamení sňatku s lékařem Tobym, člověkem zvyklým na hmotný dostatek i na síť rodinných pout. První dvě desetiletí jejich soužití jsou naplněny drobnými rodičovskými výhrami i zklamáními, ale taky opakovanými spory s Tobym kvůli naprostým maličkostem v jejich životě – kvůli nimž se ale nikdy nedostanou k tomu, aby se spolu doopravdy zamysleli nad perspektivou jejich života. Rachel žije karikaturu štěstí a bojí se sama sebe zeptat, jak to s jejím štěstím je doopravdy. Přes všechny společenské a hmotné úspěchy si uvědomuje, že vlastně pořád balancuje na hraně a současně má neodbytný pocit, že ji život o něco ochudil, že jí přináší mnohem méně, než na začátku čekala – a že její manželství může skončit katastrofou.
Román o páru žijícím v manželství, pod jehož pokličkou to mnoho let doutná, se po vydání dočkal velmi příznivého přijetí: ocitl se na seznamu nejlepších knih napsaných ženami a brzy nato se stal předlohou pro filmovou sérii.

Datum vydání: 2023
ISBN: 978-80-7335-876-1
EAN: 9788073358761

Odběr novinek

Uveďte svůj email a jako první se dozvíte o právě vydaných knihách a mimořádných nabídkách.

Uvedením svého emailu souhlasíte s odběrem newsletteru, který odesíláme maximálně dvakrát týdně.
O vaše data se staráme v rámci Pravidel ochrany osobních údajů.

Proč právě Leda?

Tradičně nejvyšší kvalita
Ušetříte

20% sleva pro členy klubu Leda

Doprava zdarma

Doprava pro členy klubu Leda při nákupu nad 1000 Kč zdarma

Široký výběr jazyků

Najdete u nás tituly pro 34 jazyků

Kvalita

Na trhu jsme již 31 let

LEDA CZ
„Každý rok 25 knižních delikates.“
';